« Ožujak 2024 »

Završna svečana priredba 14. lipnja
Autor: Klaudija Franković, 17. 6. 2019.

I ove godine naši učenici svečano su obilježili završetak nastavne godine raskošnom i veselom priredbom pred prepunom školskom dvoranom.

Učenici su pokazali svoje scenske i plesne vještine i talente. Publika je pljeskom nagradila recitaciju („Naš brod“) i igrokaz prvaša i trećaša učiteljice Gine  („Livada“), drugaša i četvrtaša učiteljice Ivane („Nije se rodio tko bi svijetu ugodio“) te Dramske družine („Vidit ćeš ti kad ti otac doje doma“). Posebno su publiku razveselili plesači različitih uzrasta koji vrijedno treniraju u Plesnoj školi Trpanj sa svojom voditeljicom Sandrom. Izveli su splet koreografija na svima poznate strane i domaće hitove.

Voditeljica programa Antea Ž. istaknula je kako su naši učenici i ove godine uspješno sudjelovali u brojnim natjecanjima i smotrama za što će biti pohvaljeni i nagrađeni.  Učenici Lana i Borna A., Martina R., Anja J. i Lovro M. s nastavnicama Mladenkom H. i Larom V. posjetili su „prijateljsku školu“ na poziv domaćina, ravnatelja iz grada Češki Melnik u Republici Češkoj. Dostojno su predstavili svoju Školu i mjesto, a i lijepo su se proveli. Ostali učenici bili su na izletu u Klis, Solin i Split.

Naši učenici već tradicionalno vrijedno sudjeluju i u humanitarnim (Crveni križ) i ekološkim akcijama (sakupljanje starog papira, „Plava čistka“).

Dosta učenika završilo je svoje razred s odličnim uspjehom na čemu im od srca čestitamo.

Kada se sve zbroji, učenici OŠ Trpanj zaslužili su svoje praznike!

Uživajte u dugom, toplom ljetu!